Design a site like this with WordPress.com
Get started

جم کلش آف کلنز چیست؟

کلش آف کلنز یک بازی ویدئویی استراتژیک رایگان برای تلفن های همراه و تبلت است که توسط سازنده بازی فنلاندی Supercell توسعه یافته است. بازی در یک دنیای فانتزی اتفاق می افتد که در آن بازیکن رئیس یک دهکده می شود. در بازی کلش آف کلنز، بازیکن باید برای ساخت و توسعه دهکده خود از منابعی مانند اکسیر، طلا و الماس به نام جم استفاده کند. در این بازی با خرید جم گذاشتن انواع ساختمان ها و ارتقا آن ها می توانید دهکده خود را برای دفاع بهتر آماده کنید. 

دقت کنید که تهیه جم‌ به دلیل توانایی در تسریع ساخت سربازان و ساختمان‌ها و ایجاد قدرت جادویی و همچنین برای خرید هر یک از عناصر موجود در بازی، اهمیت زیادی دارد. 

به طور کلی منابع ارزشمند در این بازی طلا و جم و اکسیر بنفش و اکسیر سیاه است. . 

برای جمع آوری طلا و اکسیرهای مختلف می توانید از معادن یا GEM Mine استفاده کنید. در Builder Base امکان ایجاد معدن سنگ‌های قیمتی وجود دارد. و همچنین می توانید از غنیمتی که با حمله به روستاهای دیگر به دست می آورید استفاده کنید. همچنین می توان با انجام ماموریت ها و اهداف خاص Gem به دست آورد و یا با خرید جم کلش آف کلنز ، می توان الماس ها را خریداری کرد و در ای صورت برای ورود به مراحل بالا آماده شد. 

شما با پرداخت جم میتوانید Clock Tower را فعال نمایید.  به کاربرانی که بیشترین تعداد جم را در بازی کلش آف کلنز دریافت می کنند Gemmers گفته می شود.

اگر در اوج هیجان بازی هستید و برای ورود به مراحل بالاتر نیاز به جم یا الماس دارید اصلا نگران نباشید زیرا با خرید جم می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

برای خرید جم می توانید از مرجع معتبر سایت خرید جم کلش آف کلنز اقدام نمایید.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: